Aktualności

Pierwsza Poprzednia 1 2 Następna Ostatnia

Gem, set, mecz, Albrecht Multicom
(2017/07/21)


Sędziowie piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, tenisa i innych dyscyplin coraz częściej potrzebują skutecznej, natychmiastowej łączności, zdolnej wygrać z hałasem dopingu tysięcy rozentuzjazmowanych kibiców.

multicom photo

więcej

Letnia promocja anten Titanium
(2017/07/04)


Lato to okres wzmożonych, wakacyjnych wyjazdów, a bezpieczna podroż samochodem to jazda z radiem CB Midlanda.

Jednak nawet najlepsze radio nie usłyszy nic bez dobrej anteny.

titaniu series

więcej

Nowa Linia Radiotelefonów Midland XT
(2017/05/16)


XT line

Midland wprowadza nową, kompletną linię ręcznych radiotelefonów XT, pracującą
w ogólnodostępnym standardzie PMR-446.

więcej

BTTALK
(2017/02/09)


Przelomowe urządzenie komunikacyjne wsparte aplikacją mobilną, oferujące łączność dowolnej grupie użytkowników na

nieograniczonym dyst ansie. W 3 krótkich krokach zdobywasz komunikacyjny szczyt:

BTTalk

więcej

LINIA INTERKOMÓW MOTOCYKLOWYCH MIDLAND BT PRO
(2016/12/06)


BT NEXT PRO TWIN

Oferta łączności motocyklowej Midlanda rozszerza się o linię nowych interkomów BT PRO, składającą się z trzech modeli BTX1 PRO, BTX2 PRO i najbardziej zaawansowanego BT NEXT PRO.

więcej

REWOLUCYJNE ANTENY MIDLAND LUX
(2016/09/22)


lux antenna

Anteny z serii Midland LUX oprócz wszystkich parametrów eksploatacyjnych na najwyższym poziomie, mają jedną, niesamowitą cechę – ŚWIECĄ.

więcej

BEZPRZEWODOWA LINIA URZADZEŃ BLUETOOTH WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z RADIAMI
(2015/12/29)


dongle na strone

Midland wprowadza nową linię produktów WA zapewniającą bezprzewodową współpracę

zestawów słuchawkowych z radiotelefonami własnej marki.

więcej

SMARTEQ
(2015/11/26)


smarteq

Z dumą informujemy, że Alan Telekomunikacja dołączył do ekskluzywnego grona dystrybutorów szwedzkiej firmy Smarteq, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy anten przeznaczonych do profesjonalnej i amatorskiej radiokomunikacji w bardzo szerokim spektrum częstotliwości.

więcej

Nowości lato 2015
(2015/06/23)


Wakacje 2015 nie będą czasem wolnym od premier nowych, ciekawych produktów Midlanda.

Firma przygotowała kilka niespodzianek tematycznie związanych z letnimi wypadami w nieznane.

więcej

Midland M Zero
(2015/03/24)


zero1 Wiosną tego roku Midland wprowadził na rynek nowy radiotelefon CB, model M Zero.

Koncepcyjnie przypomina Alana 109, ma jednak od niego zdecydowanie krótszą obudowę i jest nieznacznie węższy. Uwagę zwraca rzadko spotykany, biały kolor wyświetlanych cyfr numeru kanału, dający znakomity kontrast i czytelność nawet w pełnym słońcu.

więcej

Midland Street Guardian
(2014/12/22)


Midland-Street-Guardian  Wideorejestrator Midland Street Guardian pojawia się na rynku dość późno, ale dzięki temu trafia dokładnie w oczekiwania odbiorców. Ogromna różnorodność dostępnych modeli wielu producentów pozwoliła starannie określić, które z cech czy funkcji mnóstwa podobnych urządzeń sprawiają, że użytkownik ocenia niektóre z nich jako dobre, a inne nie.

Efektem tej analizy jest właśnie prezentowany Midland Street Guardian. Wideorejestrator potrafiący nagrywać wyraźny obraz w każdych warunkach.

więcej

Private Mobile Radio PMR446
(2014/10/21)


pracownicy140 Radiotelefony PMR 446 (Private Mobile Radio) pracują w paśmie UHF 446 MHz, z maksymalną mocą do 500 mW i anteną fabrycz­nie zintegrowaną z radiotelefonem.

Radia PMR są używane bez pozwolenia radiowego i nie wymagają rejestracji ani opłat. Są idealnym środkiem łączności dla zastosowań profesjonalnych jak i rekreacyjnych (wycieczki, pielgrzymki, szkoły narciarskie).

więcej

Nowe funkcje w interkomach motocyklowych
(2014/03/10)


W nowym sezonie Midland wprowadza nowe funkcjonalności w interkomach linii X. Wersja BT Next C zostanie wzbogacona o rozmowę konferencyjną między maksymalnie 4 osobami. Do tej pory mimo możliwości sparowania  do 6 korespondentów, łączność odbywała się zawsze w trybie jeden do jednego. Nowa wersja C zapewni możliwość jednoczesnej rozmowy w pełnym dupleksie między czterema osbami.

więcej

Zestaw do radiowej obsługi grup turystycznych
(2013/12/30)


DSC006588 Albrecht ma w swojej ofercie niezwykle ciekawe rozwiązanie, oferujące łączność radiową dla grup wycieczkowych z przewodnikiem.

Nieraz w atrakcyjnych turystycznie miejscach widać zdesperowanych przewodników przekrzykujących się nawzajem lub starających się z chyżością i determinacją owczarków border collie, zagonić swoje niesforne stado podopiecznych w jedno miejsce.

więcej

Albrecht AE6199 z ASQ
(2013/07/31)


AE-6199 nowy radiotelefon Albrechta z automatyczną blokadą szumów.ae6199

więcej

Nowy punkt widzenia zapewni Midland XTC-400
(2013/06/12)


midland_xtc_400 Dzielenie się emocjami, zdjęciami, czy filmami na portalach społecznościowych to trend, który nie przemija. Potrzeba porozumiewania się z innymi oraz skrócenie kanału komunikacji to kolejne z wymagań wobec producentów sprzętu takiego jak telefony, aparaty, czy kamery. Kamera Midland XTC-400 łączy w sobie niezwykłą precyzję, trwałość i funkcje społecznościowe, dzięki czemu możemy mówić o ewolucji i całkowitej zmianie perspektywy.

Dla najbardziej wymagających włoska marka Midland zaprezentowała nową minikamerę sportową. Oferuje ona nie tylko profesjonalną jakość i łatwość obsługi, ale również pozwala na szybkie przesłanie filmów bezpośrednio na wybrany portal społecznościowy. Wystarczy jedno kliknięcie i już jesteś online.

więcej

Wiosenne zapowiedzi
(2013/04/02)


Wiosna to najlepszy moment na zaprezentowanie nowych produktów, których premierę przewidziano na niedawno co rozpoczęty rok. Midland zamierza wprowadzić na rynek 2 nowe modele małych, funkcjonalnych kamer sportowych.  kamera XTC280

więcej

Midland BT Remote
(2013/01/21)


bt remote BT remote to bezprzewodowe, zdalne sterowanie do interkomów Midland BT Next, BTX1
i BTX2.

więcej

BT Next - Niebieska Rewolucja
(2012/12/21)


BT Next twin BT Next to najnowszy multimedialny, bezprzewodowy interkom dla motocyklisty. BT Next zrywa z powszechnymi wyobrażeniami związanymi z technologią Bluetooth.

Koniec z mikroskopijnym zasięgiem i parowaniem tylko 2 urządzeń.

więcej

Spór o znak towarowy przestrzenny anteny CB
(2012/12/10)


W połowie roku firma President Electonics Poland podjęła działania mające na celu wyeliminowanie z rynku anten, które w opinii Presidenta są zewnętrznie podobne do modelu Missouri.
W licznych pismach rozsyłanych do przedsiębiorców, oprócz wezwania do zaniechania sprzedaży, powoływane jest świadectwo ochronne znaku towarowego przestrzennego.

Należy zauważyć, że nie chodzi o ochronę znaku graficznego „President" czy też wzoru użytkowego nowej anteny, ale o ochronę kształtu anteny (podstawa magnetyczna, cewka, bat).

więcej
Pierwsza Poprzednia 1 2 Następna Ostatnia