MOCNY MIDLAND NA NOWY SEZON

2019/02/05

Motociclisti esultanti

Midland w swoich interkomach oferuje wysoką jakość wykonania oraz zaawansowanie technologiczne, ale przede wszystkim ma najlepszy stosunek jakości i możliwości urządzenia do jego ceny. W tej klasyfikacji jesteśmy absolutnie bezkonkurencyjni.

AKUMULATOR

Interkomy Midlanda z serii BT Pro mają najlepsze akumulatory na rynku. Przeciętna żywotność

na jednym naładowaniu to aż 23 godziny, podczas gdy inni producenci mogą poszczycić się wynikiem rzędu 11-13 godzin. Czas pełnego ładowania to jedynie 2 godziny. Motocyklowy weekend można zatem zrealizować bez dodatkowego ładowania.

DŹWIĘK

Nie ma wątpliwości, że Midlanda BT Pro uznano za interkomom z najlepszym, stereofonicznym audio. Przez 2 lata trwały badania i dopasowywanie komponentów, co zaowocowało niespotykanym w tej klasie sprzętu brzmieniem. Słuchając muzyki na motocyklu, poczujesz się jak rozparty na kanapie
w swoim salonie przy włączonym zestawie HiFi.

We wszystkich modelach interkomów Midlanda znajdują się wysokiej klasy głośniki HiFi Super Bass Sound, które w dużej mierze odpowiadają za końcowy efekt odsłuchowy i nie wymagają dodatkowej dopłaty.

OPROGRAMOWANIE

Midland posiada dwa, opracowane na swoje potrzeby mikro programy. Jeden - MWE z cyfrowym wyciszaniem szumów dba o eliminację hałasów z otoczenia (silniki mijanych pojazdów, własny silnik przy przyspieszaniu, wiatr, klaksony...), drugi – AGC automatycznie podnosi głośność wraz ze wzrostem prędkości.

OPAKOWANIE

Interkomy Midland BT Pro jako linia premium pakowane są w zgrabną, elegancką walizeczkę, która pozwala wygodnie je transportować, a po wyjęciu gąbek stabilizujących może służyć do przenoszenia innych, niewielkich, ale wartych specjalnego traktowania przedmiotów.

WSPÓŁPRACA

Midland jest jedyną markową interkomów wspieraną przez bezpośrednia współpracę z Yamahą

(Y's Gear sieć sprzedaży akcesoriów Yamaha wybrała Midlanda jako jedyną opcję interkomów).

Midland dostarcza system dźwiękowy dla wielu producentów kasków motocyklowych klasy premium,

i współpracuje z czołowymi producentami i dystrybutorami w Europie.

JAKOŚĆ

Jesteśmy w branży radiokomunikacyjnej od prawie 60 lat. Nabyte doświadczenie sprawia, ze można nam zaufać.powrót