MIDLAND M-30 wisienka na torcie

2018/11/19

Midland wprowadza na rynek model M-30, będący obecnie na szczycie oferty CB.

Ultranowoczesne radio, łączące ogromną ilość funkcji z łatwością i czytelnością obsługi.

Kluczową rolę odgrywa tu kolorowy, wyraźny i kontrastowy wyświetlacz pokazujący mnóstwo aktualnych informacji o parametrach pracy. Z ciekawostek niespotykanych w innych modelach widać tu np. napięcie zasilania, co pośrednio pozwala monitorować stan instalacji elektrycznej samochodu, poziom współczynnika SWR, który może natychmiast zaalarmować o uszkodzeniu anteny lub kabla
i skrótowy opis funkcji wywoływanych sześcioma przyciskami umieszczonymi przy obwodzie ekranu.

Wzorem dawnych, dużych stacji Midlanda oprócz numeru kanału można także wyświetlać przyporządkowaną mu częstotliwość

Warto wspomnieć o wmontowanym zabezpieczeniu, blokującym nadawanie przy krytycznie wysokim SWR, co zapobiega spaleniu końcówki mocy przy np. zwarciu w torze antenowym.

Bardzo precyzyjna regulacja głośności, czułości odbiornika, automatycznej i manualnej blokady szumów daje w efekcie komfortowy odsłuch dla każdego użytkownika bez żadnych kompromisów.

Metalowa obudowa radia zapewnia nie tylko mechaniczną trwałość na lata, ale również dobre odprowadzanie ciepła, gdyż maksymalna moc nadawania może być znacznie wyższa od dopuszczalnej*. Przyciski umieszczone w mikrofonie ułatwiają dostęp do zmiany różnych ustawień.

Radiotelefon ma właściwie wszystkie funkcje spotykane w odbiornikach CB najwyższej klasy, a ich szczegółowe wyliczenie znajduje się w klarownej i zrozumiałej instrukcji obsługi.

*opcja zablokowana z powodów homologacyjnych

M-30

A.O.powrót