O firmie

Dział Systemy Telekomunikacyjne firmy Alan Telekomunikacja zajmuje się dystrybucją elementów profesjonalnych instalacji telekomunikacyjnych (stacje operatorów GSM/UMTS), linie mikrofalowe, nadawcze stacje radiowe i telewizyjne itp.

Dostarczamy głównie elementy torów fiderowych, takie jak kable fiderowe Andrew, złącza, uziemiacze, uchwyty kablowe, jumpery, anteny GSM/UMTS oraz inne na pasma profesjonalne, anteny mikrofalowe, anteny nadawcze FM i TV.

Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy element „ścieżki radiowej” dla stacji telekomunikacyjnej, od złącz, jumperów przyłączeniowych, poprzez kable fiderowe miedziane i aluminiowe, do anten sektorowych czy dookólnych.

Również dla potrzeb instalacji mikrofalowych linii transmisyjnych posiadamy w ofercie falowody eliptyczne, łączniki falowodowe, anteny mikrofalowe Andrew, konektory i systemy ciśnieniowe z dehydratorami.

Prowadzimy jedyny w Europie autoryzowany serwis dehydratorów firmy Andrew.

Oferujemy nadajniki FM i TV dla nadawców (Broadcast) jak również anteny , rozdzielacze sygnału i kombinery do systemów antenowych.

Wspomagamy projekty systemów dystrybucji wewnętrznej sygnału na bazie oferowanych przez nas rozwiązań repeaterów światłowodowych (systemy FO DAS).

Współpracujemy zarówno z operatorami , firmami OEM jak również z firmami wykonującymi instalacje dla telekomunikacji.

Od lat opieramy się na renomowanych partnerach – producentach światowej jakości rozwiązań stosowanych w telekomunikacji: Andrew (a Commscope Company), Kathrein Poland i FIMO.

Historycznie jesteśmy na rynku od 1993 r jako dostawca zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych uprzednio jako Satcom, Carlberg&Son, Carlberg Satcom, a od maja 2008, po połączeniu firm - już w obecnej formie jako Alan Telekomunikacja.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie , a w przypadku potrzeby innych rozwiązań – do kontaktu bezpośredniego, przez e-mail, telefon lub osobiście - na pewno doradzimy Państwu właściwe rozwiązania, nawet w przypadku niestandardowych aplikacji.

Alan w Europie